شرایط گارانتی قطعه (مادربرد ، کارت گرافیک ، درایو نوری ، هارددیسک)

موارد خاص که موجب نقض گارانتی مادربورد می‌گردد:
1- هر نوع آسیب فیزیکی که با چشم مشاهده شود مانند شکستگی، کنده شدن قطعات، خراشیدگی، تاب برداشتگی برد
2- هر نوع آسیب الکترونیکی که با چشم مشاهده شود و به دلایلی به غیر از ایراد ذاتی قطعه یا ایرادات ناشی از تولید قطعه در کارخانه باشد مانند: سوختگی پایه ها، سوختگی و یا ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات و PCB بر اثر مشکل منبع
3- آسیب فیزیکی سوکت‌ها و مانند شکستگی و خم شدگی پین‌های سوکت CPU اسلات‌های PCI, AGP, RAM ، داشتن ترک، سوختگی، تغییر رنگ قطعات،... تغذیه و یا مشکل مادربورد و یا نوسانات برق. پورت‌های LAN, USB, SOUND, PRINTER, PS/2 و کانکتورهای FDD و IDE.
4- هرنوع اورکلاک بر روی قطعات مادربورد دستگاه را از گارانتی خارج می کند 
5- پاسخگویی در ارتباط با کلیه محصولات ماینینگ، حداقل 30 روز کاری می باشد 

موارد خاص که موجب نقض گارانتی كارت گرافيک می گردد:
1- هر نوع آسیب فیزیکی که با چشم مشاهده شود مانند شکستگی، کنده شدن قطعات، خراشیدگی، تاب برداشتگی برد
2- هر نوع آسیب الکترونیکی که با چشم مشاهده شود و به دلایلی به غیر از ایراد ذاتی قطعه یا ایرادات ناشی از تولید قطعه در کارخانه باشد مانند: سوختگی پایه ها، سوختگی و یا ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات و PCB  بر اثر مشکل منبع، داشتن ترک، سوختگی، تغییر رنگ قطعات،... تغذیه و یا مشکل مادربرد و یا نوسانات برق.
3- عیوب ناشی از عدم اتصال صحیح به مانیتور یا خروجی تلویزیون.
4- خراب شدن فن به دلیل ضربه، شکستگی پرده ها، گرد و خاک زیاد و استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد.
5- آسیب فیزیکی پینها و سوکت مربوط به خروجی مانیتورو تلویزیون (HDMI,DVI, CRT,TV)
6- هرنوع اورکلاک بر روی قطعات کارت گرافیک دستگاه را از گارانتی خارج می کند 
7- پاسخگویی در ارتباط با کلیه محصولات ماینینگ، حداقل 30 روز کاری می باشد 

8- باتوجه به استفاده از لوازم جانبی نامناسب، صحت تائید گارانتی و تعمیرات قطعات ماینینگ توسط کارخانه سازنده انجام می پذیرد و همچنین بدلیل ارسال و دریافت کالا خارج از کشور، امکان افزایش زمان جوابگویی از سوی شرکت گارانتی کننده حداقل یک ماه وجود خواهد داشت. لذا شرکت سایبر با آگاهی از وظایف، مسئولیت ها و اختیارات خود در سیستم مشتری مداری و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای و برخورداری از روش های مختلف مشتری مداری، متعهد می گردد که تمام تلاش خود را جهت رضایت مشتریان بعمل آورده و امید داریم با تلاش مستمر و روزافزون شاهد افزایش رضایتمندی مشتریان خود باشیم. پیشاپیش از صبر و بردباری شما عزیزان کمال سپاسگذاری را داریم.

موارد خاص که موجب نقض گارانتی رايگان رم و فلش می‌گردد:
1- هر نوع آسیب فیزیکی که با چشم مشاهده شود مانند شکستگی، کنده شدن قطعات، خراشیدگی، تاب برداشتگی برد
2- هر نوع آسیب الکترونیکی که با چشم مشاهده شود و به دلایلی به غیر از ایراد ذاتی قطعه یا ایرادات ناشی از تولید قطعه در کارخانه باشد مانند: سوختگی پایه‌ها، سوختگی و یا ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات بر اثر مشکل منبع تغذیه و یا داشتن ترک، سوختگی، تغییر رنگ قطعات،... مشکل مادربرد و یا نوسانات برق.
3- فلش‌هایی که دارای پوشش یا در هستند، جهت تعویض دستگاه باید در سالم به همراه آن ارایه شود.

موارد خاص که موجب نقض گارانتی رايگان درايوهای نوری می‌گردد:
1- باز شدن بدنه درایو به هر طریق.
2- سوختن قسمت الکترونیکی به دلیل ایراد منبع تغذیه، و یا نوسانات برق
3- شکسته شدن پین‌های پورت M/S, POWER, IDE
4- شکسته شدن سینی (TRAY) یا هر یک از اجزاء درایو.
5- ایرادات مکانیکی درایوهای SLOT به دلیل قراردادن نادرست CD در شکاف مربوطه.
6- در صورت وارد شدن اجسام متفرقه به داخل درایو، این دستگاه در مرکز خدمات بازشده و قطعه مورد نظر به مشتری عودت داده می‌شود. لیکن در صورتی که اجسامی به غیر از CD ,DVD های متعارف موجب آسیب رساندن به عملکرد درایو شود، ضمانت قطعه نقض می‌گردد.

پشتيبانی:
خرد شدن CD داخل دستگاه و سوختن چيپ اصلی (به شرط اينكه ناشی از منبع تغذيه نباشد) موجب نقض گارانتی نمی شود و شامل گارانتی است.

نکات تکمیلی ارایه خدمات:
1- در صورت اعلام کارخانه سازنده مبنی بر عیوب ذاتی دستگاه، این مرکز موظف به تعویض کالای مذکور در 3 ماه اول گارانتی می باشد.
2- در صورتیکه ایراد دستگاه یا قطعه تحت پوشش گارانتی طی 3 بار مراجعه متوالی توسط این واحد رفع نشده باشد، درصورت تایید کارشناسان مبنی بر پابرجا بودن همان ایراد، این مرکز ملزم به تعویض کالا می باشد.
3- پس از اتمام دوره گارانتی کالا، تا 5 سال خدمات پس از فروش بر روی کالا ارائه میشود.
4- مدت زمان تحویل کالا به مشتری، 3 الی 13 روز کاری است. پس از گذشت این مدت و در صورت موجود بودن کالای مشابه، کالای جایگزین به مشتری تحویل داده خواهد شد در غیر اینصورت  به ازای هر هفته تاخیر از سوی این واحد، یک ماه به مدت گارانتی کالا اضافه خواهد شد.